Prečo drevodom Timberhouse?

Timberhouse_icon-4

Obstarávacia cena

Cenová hladina drevodomov je v porovnaní s murovanými domami stabilne nižšia. Optimalizovaním výrobného procesu a vstupných nákladov sa nám darí udržať priaznivú cenu aj v sfére drevodomov. Ponúkame plnohodnotné bývanie dostupné pre všetkých.

Timberhouse_icon-5

Rýchlosť výstavby

Vďaka výraznej miere prefabrikácie a minimalizovaniu “mokrých” procesov zaberie stavba drevodomu od základov až po zastrešenie v priemere len 3 mesiace.

Timberhouse_icon-6

Prírodný materiál

Drevo je obnoviteľný stavebný materiál s dlhou životnosťou a skvelými tepelnoizolačnými a akustickými vlastnosťami.

Timberhouse_icon-2

Úspora energií

Termoizolačné vlastnosti materiálov používaných na stavbu montovaných domov výrazne znižujú náklady na vykurovanie a zabezpečia v dome príjemnú teplotu počas celého roka.

Timberhouse_icon-9

Suchá výstavba

Stavba montovaného domu je s výnimkou základovej platne/základových pásov “suchý” proces. Vďaka tomu nie je realizácia závislá od počasia – staviame počas celého roka.

Timberhouse_icon-10

Viac priestoru

V porovnaní s murovaným domom ponúka drevodom veľkorysejší vnútorný priestor. Pri rozlohe 150m² tak získate izbu navyše (14m²).

Timberhouse_icon-3

Certifikované materiály a postupy

Kvalita použitých materiálov a odbornosť našich pracovníkov sú pre nás prioritou. Spoliehame sa na overených výrobcov a moderné technológie, ktoré spĺňajú prísne normy.

Timberhouse_icon-1

30 ročná záruka na konštrukciu

Máme plnú dôveru v naše stavby a chceme, aby ste mali rovnaký pocit aj vy. Preto od nás dostanete 30 ročnú záruku na obvodovú konštrukciu.

Timberhouse_icon-7

Variabilita výstavby

Uvedomujeme si, že každý klient si svoj nový dom predstavuje inak. Preto ku každému projektu pristupujeme individuálne a v prípade potreby naše katalógové domy upravíme podľa priania zákazníka.

Timberhouse_icon-8

Garancia termínu a ceny

Stojíme si za slovom. Naťahovanie termínov ani navyšovanie rozpočtu počas výstavby od nás nečakajte. Zmluvne dohodnutý termín odovzdania stavby a finálnu cenu dodržíme.

Novinky z Instagramu

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.